Фреза кромкова пряма 6мм h18 d8 / Vatzo 1020
Оцінено в 0 з 5
В наявності
260,87 ₴
Артикул:
Vatzo 1020 D6 h18
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 6 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза кромкова пряма 8мм 6мм хвостовик Sekira 16-020-080
Оцінено в 0 з 5
В наявності
239,13 ₴
Артикул:
Sekira 16-020-080
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 61 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза кромкова пряма з верхнім підшипником Z2+1 D10 h12 d6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
652,17 ₴
Артикул:
16-327-102
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза обкатна 1020 D16 h40 z2 d8 з нижнім підшипником
Оцінено в 0 з 5
В наявності
608,70 ₴
Артикул:
1020 D16 h40 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 86 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза обкатна з нижнім підшипником 1020 D14 d8 h30 z4 Globus
Оцінено в 0 з 5
В наявності
478,26 ₴
Артикул:
1020 D14 d8 h30 z4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 4 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 74,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пазова з верхнім підшипником D22 h25 L70 d12 / Атака 322220
Оцінено в 0 з 5
В наявності
721,74 ₴
Артикул:
Атака 322220
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 70 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
Фреза пряма з нижнім підшипником 1020 D16 h30 z4 d8 Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
608,70 ₴
Артикул:
1020 D16 d8 h30 z4
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 4 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 76,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пряма з підрізкою 16мм h20 d8 з верхнім підшипником Sekira Industry
Оцінено в 0 з 5
В наявності
769,57 ₴
Артикул:
327-162-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пряма копіровальна 1021 D21 h40 d12 Topfix
Оцінено в 0 з 5
В наявності
833,48 ₴
Артикул:
1021 D21 h40 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 21 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 88 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пряма копіровальна 1021 D21 h50 d12 Topfix з верхнім підшипником
Оцінено в 0 з 5
В наявності
993,48 ₴
Артикул:
1021 D21 h50 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 21 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 50 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза с косими ножами 1020S D16 h30 z2 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
652,17 ₴
Артикул:
1020S D16 h30 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза СМТ Копіровальна з нижнім підшипником D12.7 h25.4 L68 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 906.127.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25,4 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 68 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза СМТ Копіровальна з нижнім підшипником D9.5 h12.7 L55 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 906.096.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 9.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |