Фреза кромкова пряма 8мм 6мм хвостовик Sekira 16-020-080
239,13 ₴
Sekira 16-020-080 — копірувальна пряма фреза (D8 мм, h20 мм, хвостовик 6 мм, з підшипником). Використовується для точного копіювання та вирівнювання крайки деревини та плитних матеріалів. Забезпечує чистий різ і точність при оздоблювальних роботах.
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 61 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Sekira 16-020-080 — копірувальна пряма фреза діаметром 8 мм з хвостовиком 6 мм. Оснащена підшипником для точного копіювання по шаблону або крайці. Використовується для вирівнювання та формування рівних крайок у деревині та плитних матеріалах.
Основні характеристики
Бренд: Sekira
Артикул: 16-020-080 / 020-080-16
Тип: копірувальна пряма фреза з нижнім підшипником
Діаметр (D): 8 мм
Робоча висота (h): 20 мм
Загальна довжина (L): 61 мм
Хвостовик (d): 6 мм
Кількість ріжучих граней (Z): 2
Матеріал: твердосплавна (HM)
Підшипник розмір : 8x3x4
Підшипник: нижній, для копіювання по шаблону
Призначення
Копіювання та вирівнювання крайки по шаблону або деталі.
Робота з деревиною, МДФ, ДСП, фанерою, ламінатом.
Використання на ручних фрезерах.
Ідеальна для меблевого виробництва та оздоблювальних робіт.
Переваги
Підшипник — точне копіювання без додаткових направляючих.
Компактний діаметр (8 мм) — зручність при роботі з дрібними деталями.
Хвостовик 6 мм — сумісність із легкими кромочними фрезерами.
Sekira
Бренд якісного розхідного інструменту, що пропонує надійні фрези для обробки деревини, МДФ, ДСП та фанери за доступною ціною. Фрези Sekira виготовляються зі зносостійкої сталі з твердосплавними напайками, мають стандартні розміри та сумісні з більшістю ручних і ЧПУ фрезерів.Супутні товари
Фреза 22мм h20 L57 d8 з верхнім підшпиником / CMT 911.220.11B
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Атака 19мм h25 d8 копіювальна з нижнім підшипником / 301190L
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 70 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вниз (Neg) |
Фреза Атака копіровальна з верхнім підшипником D19 h51 d12
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 51 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 101 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вниз (Neg) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, OSB, ДВП, ДСП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера, Штучний камінь |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
Фреза зі змінними ножами Sekira Industry D19.05 h40 d12 L88
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19,05 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 40 мм |
| "Фреза" Тип лез | Змінні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, ДСП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
Фреза зі змінними ножами з верхнім підшипником D21 h50 d12
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 21 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 98 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Змінні |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 50 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
Фреза копірувальна 1020 D16 h40 z4 d8 з нижнім підшипником
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 4 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 85 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза обкатна 1020 D16 h40 z2 d8 з нижнім підшипником
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 86 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза пряма з нижнім підшипником 1020 D16 h30 z4 d8 Topfix
В наявності
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 4 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 76,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.