Фреза Easy Tool пазова з підрізкою – 1002v2 D12 h20 d8 z2+1
Артикул:
1002v2 D12 h20 d8 z2+1
В наявності
304,35 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, OSB, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Easy Tool пазова пряма – 1002v2 D10 h20 d8 z2+1
Артикул:
1002v2 D10 h20 d8 z2+1
В наявності
304,35 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, OSB, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Easy Tool пазова пряма – 1002v2 D8 h20 d8 z2+1
Артикул:
1002v2 D8 h20 d8 z2+1
В наявності
304,35 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2+1 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, OSB, ДВП, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Freud 13 мм з верхнім підшипником h20 L60 d6
Артикул:
50-10206
В наявності
1857,07 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 13 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Зверху |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Globus 1003 D18 h40 d12 пазова пряма
Артикул:
Globus 1003 D18 h40 d12
В наявності
478,26 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Globus 1003 D20 h40 d12 пазова пряма
Артикул:
Globus 1003 D20 h40 d12
В наявності
565,22 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Globus 1003 D22 h30 d8 для прямих пазів
Артикул:
Globus 1003 D22 h30 d8
В наявності
417,39 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза ITATOOLS Спіральна 4мм h12 L60 d8 Z2
Артикул:
191.04.015.060.08R
В наявності
1111,11 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 15 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
Фреза Planer bits D33 Z2 h8 d8 / Серія 1008
Артикул:
1008 D33 h8 d8
В наявності
304,35 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 8 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 43 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза R1.6 кромочна радіусна CMT D15.9 l12.7 L53 d8
Артикул:
CMT 938.160.11
В наявності
Оригінальна ціна: 1875,76 ₴.1717,17 ₴Поточна ціна: 1717,17 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 15.9 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 1,6 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R16 Кромкова радіусна CMT D44.5 h22 L63.5 d8
Артикул:
CMT 938.445.11
В наявності
Оригінальна ціна: 3576,26 ₴.3030,30 ₴Поточна ціна: 3030,30 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 44.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 63,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Радіус (R) | 16 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R18 Topfix 1017 D48.7 h25 d8 радіусна
Артикул:
Topfix 02018
В наявності
652,17 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 48.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 67 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R2 CMT Радіусна полога D16.7 l12.7 R2 L53 d8 Металічний підшипник
Артикул:
CMT 938.167.11 J R2
В наявності
Оригінальна ціна: 1767,68 ₴.1464,65 ₴Поточна ціна: 1464,65 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 2 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R2 для кромки ПВХ D16.7 h12.7 L52.5 d8 CMT S938.167.21
Артикул:
CMT S938.167.11
В наявності
Оригінальна ціна: 2047,98 ₴.1868,69 ₴Поточна ціна: 1868,69 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 2 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R2 кромкова радіусна D16.7 h9 L54 d8 Атака / 591167
Артикул:
Атака 591167
В наявності
637,83 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 2 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, ПВХ, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R20 Радіусна – Easy Tool 1017 D52 h25 d12
Артикул:
Easy Tool 1017 R20 d12
В наявності
704,35 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 52.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Радіус (R) | 20 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
Фреза R3 CMT Радіусна D18.7 h12.7 L53 d8 Пластиковий підшипник
Артикул:
CMT 938.187.11
В наявності
Оригінальна ціна: 2020,20 ₴.1868,69 ₴Поточна ціна: 1868,69 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 18.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 3 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, ПВХ, Тверда деревина, Фанера, Штучний камінь |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R3 для кромочного фрезера D14 d6 / Sekira Industry 019-030-16i
Артикул:
019-030-16i
В наявності
421,74 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 14 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 3 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |