Фреза 3мм пазова пряма спіральна CMT 191.830.11
Артикул:
CMT 191.830.11
В наявності
1111,11 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 3 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДВП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
Фреза 4 мм пазова пряма спіральна CMT 191.840.11
Артикул:
CMT 191.840.11
В наявності
1111,11 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 15 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДВП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
Фреза 4 ножа копірувальна 1020 D16 d8 h50 Глобус
Артикул:
1020 D16 d8 h50 z4
В наявності
826,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 4 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 50 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 94 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 45мм для отвірів ГЛОБУС 1011 d8
Артикул:
Globus 1011 D45 d8
В наявності
478,26 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 45 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 58,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 45мм півшар VATZO 1005 h26.5 z2 TL68 d12
Артикул:
Vatzo 1005 D45 d12
В наявності
1043,48 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 45 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 68 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза 4Z Копіровальна 12мм 1020 h40 d8 / Topfix
Артикул:
1020 D12 h40 z4
В наявності
652,17 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 4 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 85 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 4мм для горизонтального пазу 1008 D33 h4 d8 L39
Артикул:
Topfix 1008 D33 h4
В наявності
304,35 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 33 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 4 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 39 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 60мм для Слебів Vatzo PRO 1008 D60 h10 d12 L90 Z6
Артикул:
Vatzo Pro 1008 SLAB 60 MM
В наявності
1434,78 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 60 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 6 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 6мм пазова пряма Topfix 1007 d8 h20 z2 погружна
Артикул:
Topfix 30006
В наявності
Оригінальна ціна: 260,87 ₴.217,39 ₴Поточна ціна: 217,39 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 6 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 85 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза 7мм пазова пряма VATZO 1007 d8 h20 z2 TL55
Артикул:
Vatzo 1007 D7 h20 d8
В наявності
336,96 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
Фреза 8 мм Глобус – 1007 h30 L95 d8 погружна пряма
Артикул:
Globus 1007 8 L95 d8
В наявності
295,65 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 95 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 8 мм Форстнера VATZO 1011 d8 h18 z2 TL53
Артикул:
Vatzo 1011 D8 d8
В наявності
317,39 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина |
Фреза 80мм для Слебів Vatzo PRO 1008 D80 h10 d12 L90 Z6
Артикул:
Vatzo Pro 1008 SLAB 80MM
В наявності
1695,65 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 80 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 6 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Екзотична деревина, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 8мм CMT Спіральна Стружколом h32 L80 d8 Z3
Артикул:
CMT 195.081.11
В наявності
Оригінальна ціна: 3030,30 ₴.2020,20 ₴Поточна ціна: 2020,20 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 3 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 32 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 80 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
Фреза 8мм погружна пряма 1007 D8 h20 d8z
Артикул:
1007 D8 h20 d8
В наявності
217,39 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 8мм спіральна D8 h32 L80 d8 Z2 ACUTE
Артикул:
V201.080.032.080
В наявності
1262,63 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 32 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 80 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, ПВХ, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
Фреза 8мм спіральна d8 h42 L90 CMT 191.082.11
Артикул:
CMT 191.082.11
В наявності
1767,68 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 42 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 90 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДВП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
Фреза 8мм чорнова позитив покриття NaDia VHM Z3 h22 L63 d8 Стружколом
Артикул:
SF01.08.022.063.08XR
В наявності
2578,79 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 3 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 63 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
| "Фреза" Направлення викиду стружки | Вгору (Pos) |