Фреза 90° Атака конусна 111127 V-подібна 12.7мм h12.7 L45 d8
Артикул:
Атака 111127
В наявності
456,52 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 45 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, Алюміній, ДСП, Композитні плити, АКП, М’яка деревина, Склопластик, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 90° |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
Фреза CMT R12.7 D38.1 h19 L61 d8 Радіусна кромочна
Артикул:
CMT 938.380.11
В наявності
Оригінальна ціна: 2860,10 ₴.2525,25 ₴Поточна ціна: 2525,25 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 19 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 61 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12,7 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза CMT R4.75 Радіусна D22.2 l12.7 L54 d8 для заокруглення
Артикул:
CMT 938.222.11
В наявності
Оригінальна ціна: 2096,46 ₴.1919,19 ₴Поточна ціна: 1919,19 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22.2 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4,75 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза CMT Конусна з підшипником D38.5 h22 30° L71 d12
Артикул:
CMT 957.501.11
В наявності
Оригінальна ціна: 3393,94 ₴.3030,30 ₴Поточна ціна: 3030,30 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 71 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 30° |
Фреза CMT Копіровальна з нижнім підшипником D9.5 h25.4 L68 d8
Артикул:
CMT 906.095.11
В наявності
Оригінальна ціна: 1625,25 ₴.1464,65 ₴Поточна ціна: 1464,65 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 9.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25,4 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 68 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза CMT Пазова пряма D12 h20 L50 d8
Артикул:
CMT 911.120.11
В наявності
Оригінальна ціна: 1507,58 ₴.1262,63 ₴Поточна ціна: 1262,63 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 20 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 50 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза CMT Радіусна D16.7 l12.7 R2 L53 d8 Пластиковий підшипник
Артикул:
CMT 938.167.11
В наявності
Оригінальна ціна: 2020,20 ₴.1868,69 ₴Поточна ціна: 1868,69 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 53 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, ПВХ, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Радіус (R) | 2 мм |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза CMT Радіусна D31.7 R9.5 L57 d8 з підшпиником
Артикул:
CMT 938.317.11
В наявності
Оригінальна ціна: 2494,44 ₴.2272,73 ₴Поточна ціна: 2272,73 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 31.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 57 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 9,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза CMT Радіусна R12.7 D38.1 h19 L61 12мм хвостовик
Артикул:
CMT 938.880.11
В наявності
Оригінальна ціна: 3355,56 ₴.3030,30 ₴Поточна ціна: 3030,30 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 19 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 61 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 12,7 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза CMT Радіусна гальтельна D31.7 h12.7 d8 R9.5 L54
Артикул:
CMT 937.286.11
В наявності
Оригінальна ціна: 2626,26 ₴.2272,73 ₴Поточна ціна: 2272,73 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 31.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12,7 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 54 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 9,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза CMT Фігурна Псевдофільонка D19 R4 h13 L51 d8
Артикул:
CMT 948.190.11
В наявності
Оригінальна ціна: 2575,76 ₴.2020,20 ₴Поточна ціна: 2020,20 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 19 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 13 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза D26 h30 R14.5 L75 d8 / Sekira 18-037-147
Артикул:
Sekira 18-037-147
В наявності
665,22 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 26 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 14,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Dormer Z3 D6 h38 L100 d6 AICrN S7156
Артикул:
S7156 D6 h38 L100
В наявності
2272,73 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 6 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 3 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 38 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 100 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Карбід вольфраму, Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | Алюміній, Карбон, Композитні плити, АКП, Латунь, Метал, Нержавейка, Плати, Склопластик, Сталь, Текстоліт |
| "Фреза" Тип лез | Монолітна |
Фреза Easy Tool 1003 D20 h30 d8 для прямих пазів
Артикул:
Easy Tool 1003 D20 h30 d8
В наявності
416,09 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Easy Tool 1003 D8 h25 d8 Пазова пряма
Артикул:
Easy Tool 1003 D8 h25 d8
В наявності
195,65 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 8 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 58,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | ДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Easy Tool 1004 D16 h16 d8 90° V-подібна
Артикул:
1004 D16 h16 d8 90o ET
В наявності
260,87 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 51,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 90° |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Easy Tool 1007 D15 h40 L120 d12 для врізки дверних замків
Артикул:
Easy Tool 1007 D15 d12
В наявності
500,00 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 15 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза Easy Tool 2046 D38,1 d8 під меблеву ручку
Артикул:
ET 2046 38 d8
В наявності
1043,48 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.1 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22,5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 71,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |