Bosch Starlock 2607017323 – Стартовий набір для роботи по дереву (3 предмети)
700,00 ₴ Оригінальна ціна: 700,00 ₴.570,00 ₴Поточна ціна: 570,00 ₴.
Bosch Starlock 2607017323 — стартовий набір для роботи по дереву (3 предмети) — це універсальний комплект насадок для реноватора, який дозволяє виконувати основні завдання по деревині: різання, врізання та шліфування. Ідеально підходить для майстрів, які хочуть мати базовий набір інструментів для ремонту та монтажу.
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Кольоровий метал, Метал |
Немає в наявності
Замовити товар
Идеальный выбор для домашних мастеров и профессионалов! Набор оснастки Bosch Starlock 2607017323 включает в себя три высококачественных пильных полотна, совместимых с многофункциональными инструментами. Предназначена для точной резки древесины, ламината, пластика и цветных металлов.
Комплектация:
ACZ 85 EC – сегментное полотно для вырезания отверстий в напольных покрытиях, древесине и ПВХ трубах.
AIZ 20 AB – BIM-холст для опыления гвоздей, медных труб и гипсокартона.
AIZ 24 EC – HCS-холст для полного опыления деревянных конструкций, шкантов и пазов.
Характеристики:
Крепление: Starlock – быстрая и надежная фиксация
Материалы отделки: древесина, ламинат, пластик, цветные металлы
Типы полотен: BIM, HCS
Размеры упаковки: 225×155×15 мм
Количество в наборе: 3 шт.
Преимущества :
Высокая точность реза
Универсальность для разных материалов
Совместимость со всеми инструментами Starlock
Идеально для ремонта, монтажа и творческих проектов
BOSCH
BOSCH — це німецький бренд, що пропонує високоякісний розхідний інструмент для свердління, пиляння, шліфування та різання. Витратні матеріали BOSCH створені для максимальної продуктивності, довговічності та точності навіть у найскладніших умовах. Ідеально підходять для професійного та інтенсивного використання.Супутні товари
Bosch ATZ52SC 52×26 шпатель Starlock для видалення клею та фарби
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 52 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Видалення герметика, Зняття клею |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Герметик, Утеплювач, Фарба |
Насадка Bosch Starlock AIZ10AB 10×20 BIM Wood and Metal
Немає в наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 10 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 20 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Насадка Bosch Starlock AIZ32APB BIM Wood and Metal 50 мм
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Насадка Bosch Starlock AYZ53BPB BIM MultiMaterial 53×40
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 40 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль |
Насадка Bosch Starlock PAIZ32APB BIM 32×60мм Дерево Металл
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock Plus |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 60 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль |
Насадка для реноватора Fein StarlockPlus 237 Carbide 32×50 Metal
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock Plus |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Насадка на реноватор Bosch Starlock AII 65 APB BIM Wood+Metal
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 65 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 40 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Пильне полотно для реноватора Fein 126 Starlock 32мм x 40 Японський зуб
В наявності

Відгуки
Відгуків немає, поки що.