Насадка Bosch Starlock AIZ32APT 32×40 MultiMaterial твердосплавна напайка
600,00 ₴
Насадка Bosch AIZ 32 APT Carbide MultiMaterial 32×40 мм зі стандартом Starlock — пиляльне полотно для реноватора з твердосплавною напайкою. Ріже деревину, фанеру, ДСП, МДФ, товстий та тонкий метал, пластики та абразивні матеріали. Забезпечує чистий різ, довгий термін служби та універсальність у професійних монтажних і ремонтних роботах.
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 40 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
На реноватор Bosch AIZ 32 APT — твердосплавна насадка для точного різу твердих матеріалів
Занурювальне пиляльне полотно Bosch AIZ 32 APT MultiMaterial з кріпленням Starlock призначене для прямого та врізного різу в надтвердих матеріалах: листовий метал, вуглепластик, цементні плити, гіпсокартон, пластик. Завдяки твердосплавній ріжучій крайці та ширині 32 мм, насадка забезпечує високу точність, довговічність і контроль при роботі з мультиінструментами.
В 30 разів довговічніше за біметалеві полотна
Твердосплавна крайка — стабільний різ без перегріву
Ідеально для монтажу розеток, вентиляції, прорізання отворів
Надійне кріплення Starlock — максимальна передача потужності
Підходить для професійного використання
BOSCH
BOSCH — це німецький бренд, що пропонує високоякісний розхідний інструмент для свердління, пиляння, шліфування та різання. Витратні матеріали BOSCH створені для максимальної продуктивності, довговічності та точності навіть у найскладніших умовах. Ідеально підходять для професійного та інтенсивного використання.Супутні товари
Bosch Starlock AIZ32EPC HCS Wood 32×50 – занурювальне пиляльне полотно
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HCS (вуглецева сталь) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Гіпсокартон, Дерево, Пластик |
Fein 205 по дереву Японський зуб 32×40 BIM Starlock
В наявності
Насадка Bosch Starlock 20×30 AIZ 20 AB BIM Wood and Metal для реноватора
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 20 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 30 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Метал, Фанера |
Насадка Bosch Starlock AIZ32APB BIM Wood and Metal 50 мм
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Насадка Bosch Starlock PAIZ32APB BIM 32×60мм Дерево Металл
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock Plus |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 60 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, ДСП, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль |
Насадка Fein 236 E-Cut Carbide Pro Твердосплавна напайка 32 мм 25 глибина Starlock
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 25 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | HM (карбід) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Дерево, Кольоровий метал, Метал, Металевий профіль, Нержавійка |
Пильне полотно Bosch Starlock AIZ32AB BIM 32×50мм для металлу
В наявності
| "Насадки на реноватор" Кріпелення | Starlock |
|---|---|
| "Насадки на реноватор" Ширина | 32 мм |
| "Насадки на реноватор" Довжина | 50 мм |
| "Насадки на реноватор" Матеріал полотна | BIM (біметал) |
| "Насадки на реноватор" Призначення (тип робіт) | Пиляння, Різання |
| "Насадки на реноватор" Обробка матеріалу | Алюміній, Гіпсокартон, Кольоровий метал, Метал, Пластик |
Пильне полотно для реноватора Fein 126 Starlock 32мм x 40 Японський зуб
В наявності

Відгуки
Відгуків немає, поки що.