Sekira 22-016-605 – Фреза D53 h15 d12 конусна кут 60° для фаски
736,96 ₴
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 53 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 67,5 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 60° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Додайте 2500,00 ₴ до кошика та отримайте безкоштовну доставку!
20
відвідувачів зараз дивляться цей продукт!
Опис
Фреза Sekira 22‑016‑605 — професійний інструмент для точного зняття фасок та декоративної обробки деревини. Конусна форма з кутом 60° дозволяє створювати рівні та акуратні фаски, надаючи виробам завершений вигляд. Робочий діаметр 53 мм і висота 15 мм забезпечують чистий різ навіть на твердих породах дерева, а хвостовик 12 мм гарантує надійну посадку у фрезері.
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Sekira 22-016-605 – Фреза D53 h15 d12 конусна кут 60° для фаски” Скасувати коментар
Про автора Sekira
Sekira
Бренд якісного розхідного інструменту, що пропонує надійні фрези для обробки деревини, МДФ, ДСП та фанери за доступною ціною. Фрези Sekira виготовляються зі зносостійкої сталі з твердосплавними напайками, мають стандартні розміри та сумісні з більшістю ручних і ЧПУ фрезерів.Супутні товари
Sekira Фреза D53 h15 d8 конусна кут 60° для фаски
Оцінено в 0 з 5
В наявності
736,96 ₴
Артикул:
Sekira 18-016-605
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 53 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 60° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза CMT Конусна з підшипником D38.5 h22 30° L71 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 957.501.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 71 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 30° |
Фреза Vatzo 1022 D25 h10.5 d8 для фаски під кут 45 градусів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
347,83 ₴
Артикул:
1-022 D25 d8 Vatzo
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус 1024 D21 d8 11.25° конусна з підшипником
Оцінено в 0 з 5
В наявності
369,57 ₴
Артикул:
1024 D21 h22 11.25° d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 21 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 11,25° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус 1024 D24 h22 d8 15° для зняття фаски
Оцінено в 0 з 5
В наявності
369,57 ₴
Артикул:
1024 D24 h22 15° d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 15° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус 1024 D38 d8 угол 30° для зняття фаски
Оцінено в 0 з 5
В наявності
480,87 ₴
Артикул:
1024 D38 h23 30° d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 67 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 30° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 23 мм |
Фреза Глобус 1024 D48 h22.5 d8 угол 45° для зняття фаски
Оцінено в 0 з 5
Під замовлення
608,70 ₴
Артикул:
Globus 1024 D48 45° d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 48 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22,5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66,5 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза для зняття фаски Sekira Industry 015-400-18i Діаметр 40мм
Оцінено в 0 з 5
В наявності
847,83 ₴
Артикул:
015-400-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 18 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 62 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.