Sekira 22-016-605 – Фреза D53 h15 d12 конусна кут 60° для фаски
736,96 ₴
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 53 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 67,5 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 60° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Додайте 2500,00 ₴ до кошика та отримайте безкоштовну доставку!
12
відвідувачів зараз дивляться цей продукт!
Опис
Фреза Sekira 22‑016‑605 — професійний інструмент для точного зняття фасок та декоративної обробки деревини. Конусна форма з кутом 60° дозволяє створювати рівні та акуратні фаски, надаючи виробам завершений вигляд. Робочий діаметр 53 мм і висота 15 мм забезпечують чистий різ навіть на твердих породах дерева, а хвостовик 12 мм гарантує надійну посадку у фрезері.
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Sekira 22-016-605 – Фреза D53 h15 d12 конусна кут 60° для фаски” Скасувати коментар
Про автора Sekira
Sekira
Бренд якісного розхідного інструменту, що пропонує надійні фрези для обробки деревини, МДФ, ДСП та фанери за доступною ціною. Фрези Sekira виготовляються зі зносостійкої сталі з твердосплавними напайками, мають стандартні розміри та сумісні з більшістю ручних і ЧПУ фрезерів.Супутні товари
Sekira Фреза D53 h15 d8 конусна кут 60° для фаски
Оцінено в 0 з 5
В наявності
736,96 ₴
Артикул:
Sekira 18-016-605
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 53 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 60° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Глобус 1024 Фреза D63 h12 d8 конусна угол 75° для фаски
Оцінено в 0 з 5
В наявності
1081,74 ₴
Артикул:
Globus 1024 D63 75°
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 63 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 12 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 60,5 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 75° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза CMT Конусна з підшипником D38.5 h22 30° L71 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 957.501.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 71 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 30° |
Фреза Vatzo 1022 D25 h10.5 d8 для фаски під кут 45 градусів
Оцінено в 0 з 5
В наявності
347,83 ₴
Артикул:
1-022 D25 d8 Vatzo
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус 1024 D24 h22 d8 15° для зняття фаски
Оцінено в 0 з 5
В наявності
369,57 ₴
Артикул:
1024 D24 h22 15° d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 15° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус 1024 D48 h22.5 d8 угол 45° для зняття фаски
Оцінено в 0 з 5
Під замовлення
608,70 ₴
Артикул:
Globus 1024 D48 45° d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 48 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22,5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66,5 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза конусна з підшипником під 45° Topfix 1022 D30 h13 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
400,00 ₴
Артикул:
1022 D30 h13 d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 13 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза кромочна конусна під 45° – Атака 131320 D32 h15 d8
Оцінено в 0 з 5
В наявності
671,30 ₴
Артикул:
Ataka 131320
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 32 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 55 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.