Sekira Фреза D53 h15 d8 конусна кут 60° для фаски
736,96 ₴
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 53 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 60° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Додайте 2500,00 ₴ до кошика та отримайте безкоштовну доставку!
18
відвідувачів зараз дивляться цей продукт!
Опис
Фреза Sekira 18-016-605 — конусна фреза для фаски під кутом 60°, діаметр 53 мм, висота 15 мм, хвостовик 12 мм. Забезпечує чисту обробку країв, ідеальна для декоративних та технічних задач. Підходить для роботи з деревиною, МДФ, фанерою.
Тип: Кромочна конусна фреза
Призначення: Для зняття фаски по кромці виробу — як для технічних, так і декоративних цілей
Артикул: 18-016-605
Бренд: Sekira
Матеріал: Твердий сплав
Діаметр фрези (D): 53 мм
Довжина фрези (L): 66 мм
Довжина різу (h): 16 мм
Діаметр хвостовика (d): 8 мм
Кут нахилу (O): 60°
Кількість зубів (Z): 2
Підшипник: Нижній (4.7×12.7×5 мм)
Відгуки (0)
Будьте першим, хто залишив відгук на “Sekira Фреза D53 h15 d8 конусна кут 60° для фаски” Скасувати коментар
Про автора Sekira
Sekira
Бренд якісного розхідного інструменту, що пропонує надійні фрези для обробки деревини, МДФ, ДСП та фанери за доступною ціною. Фрези Sekira виготовляються зі зносостійкої сталі з твердосплавними напайками, мають стандартні розміри та сумісні з більшістю ручних і ЧПУ фрезерів.Супутні товари
Фреза 1022 D50 h27 d12 для зняття фаски під 45° Easy Tool
Оцінено в 0 з 5
В наявності
717,39 ₴
Артикул:
Easy Tool 1022 D50 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 50 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 27 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 69 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза CMT Конусна з підшипником D38.5 h22 30° L71 d12
Оцінено в 0 з 5
В наявності
Артикул:
CMT 957.501.11
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 38.5 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 71 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 30° |
Фреза Глобус 1024 D24 h22 d8 15° для зняття фаски
Оцінено в 0 з 5
В наявності
369,57 ₴
Артикул:
1024 D24 h22 15° d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 15° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза Глобус 1024 D31 d8 22.5° для зняття фаски
Оцінено в 0 з 5
В наявності
448,70 ₴
Артикул:
1024 D31 h22 22.5° d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 31 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 64 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 22,5° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 23 мм |
Фреза Глобус 1024 D48 h22.5 d8 угол 45° для зняття фаски
Оцінено в 0 з 5
Під замовлення
608,70 ₴
Артикул:
Globus 1024 D48 45° d8
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 48 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 22,5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66,5 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза для зняття фаски Sekira Industry D25 d8 кут 45°
Оцінено в 0 з 5
В наявності
608,70 ₴
Артикул:
015-250-18i
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 11 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза для кромочного фрезера під кут 45° Vatzo 1022 D25 h10.5 d6
Оцінено в 0 з 5
В наявності
391,30 ₴
Артикул:
1-022 D25 d6 Vatzo
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза під 45 градусів з підшипником Глобус 1022 D62.4 h29.4 d12
Оцінено в 0 з 5
Немає в наявності
934,78 ₴
Артикул:
Globus 1022 D62.4 d12
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 62.4 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 73 мм |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 29,4 мм |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.