Пиляльний диск 216 мм Freud для торцівок х30х2.4/1.8 Z48 Wood
3929,29 ₴
Пиляльний диск Freud FR16W003M Ø216 мм (48 зубів, 2.4/1.8 мм) — професійний інструмент для торцювальних пилок. Забезпечує чистий різ деревини, фанери та плитних матеріалів, довгий термін служби та стабільну роботу.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8800 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск Freud FR16W003M Ø216 мм, 30 мм, 2.4/1.8 мм, 48Z (для дерева, торцювальні пилки)
Freud FR16W003M — професійний пиляльний диск з твердосплавними зубцями, спеціально розроблений для торцювальних пилок. Забезпечує чистий і точний різ деревини завдяки оптимальній кількості зубів (48Z) та тонкому пропилу.
Технічні характеристики
Виробник: Freud (Італія)
Діаметр диска (D): 216 мм
Посадковий отвір (d): 30 мм
Товщина пропилу (B): 2,4 мм
Товщина тіла диска (b): 1,8 мм
Кількість зубів (Z): 48
Форма зуба: ATB (Alternating Top Bevel — чергування нахилу)
Призначення: чистий різ деревини, фанери, ДСП, МДФ
Сумісність: торцювальні та форматно‑розкрійні пилки
Сфера застосування
Торцювання деревини та фанери.
Виготовлення меблів та столярні роботи.
Переваги
TiCo Carbide Technology — довговічні твердосплавні зуби.
Perma‑SHIELD покриття — захист від корозії та смоли.
Антивібраційні лазерні прорізи — знижують шум і забезпечують плавний хід.
Оптимальна кількість зубів (48Z) — чистий різ без сколів.
Freud
Freud - всесвітньо відомий італійський бренд, який спеціалізується на виробництві високоякісного ріжучого інструменту для обробки деревини, МДФ, фанери та композитів. Завдяки власним технологіям TiCo™ Carbide, Perma-SHIELD® і надточному лазерному виробництву, Freud пропонує максимальну чистоту різу, довговічність і стабільність при будь-якому навантаженні.Супутні товари
CMT 273.160.56H – Диск 160 мм х20 x1,8 x56Z для чистого різу деревини
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 12° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 273.165.56H – Диск пиляльний 165 мм х20 x1,6 x56Z тонкий
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 12° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 15° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
CMT 273.300.96M ITK Plus – Диск 300 мм х30×2.6x96Z для чистого різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 96 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,6 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 12° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6400 |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Розкрійні верстати без підрізного вузла, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
CMT 281.761.52H – Диск 160ММ х20 x1.8x52Z TCG -5 NEG Ламінат HPL
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 52 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | HPL, ДСП, МДФ, ОСБ, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 281.766.52H – Диск 165ММ х20 x1.8x52Z TCG -5 NEG Ламінат HPL
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 52 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | HPL, ДСП, Ламинат, МДФ, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 281.816.64M – Диск 216 х30×2.6x64Z TCG -3 NEG Ламінат HPL
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 64 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -3° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Торцювальні пили |
Диск по HPL 160ММ х20×2.2/1.6x48Z Freud FR06H001H
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Призначення | HPL, Ламинат, ЛДСП |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
Пиляльний диск 250мм CMT 272.250.60M x30x2,4×1,8 Z60
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Розкрійні верстати, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7600 |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.