Пильний диск для чистого пропилу 210мм внутрішній 30мм 60z Topfix
520,00 ₴
Topfix 210 мм, 60 зубів — пиляльний диск для чистого та акуратного різання деревини й плитних матеріалів. Пропил 2,4 мм, отвір 30 мм, твердосплавні зуби для довговічності та високої якості зрізу.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 210 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Китай |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск Topfix 210 мм x30, 60 зубів, пропил 2,4 мм — професійний інструмент для чистого та високоточного різання деревини, фанери, ДСП та МДФ. Завдяки великій кількості зубів (60) диск забезпечує ідеальну якість зрізу, що робить його незамінним у меблевому виробництві та роботах, де важлива акуратність і точність.
Характеристики:
Зовнішній діаметр: 210 мм
Посадковий отвір: 30 мм
Кількість зубів: 60
Товщина пропилу: 2,4 мм
Матеріал зубів: твердосплавний (карбід вольфраму)
Призначення: циркулярні та торцювальні пилки
Тип різу: чистий, точний
Застосування:
Виготовлення меблів з ДСП, фанери та МДФ
Робота з деревиною різної твердості
Точний розкрій плитних матеріалів
Майстерні та професійне виробництво
Супутні товари
CMT 273.160.56H – Диск 160 мм х20 x1,8 x56Z для чистого різу деревини
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 12° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 281.166.56H – Диск 165 мм х20 x2,2 x56Z Фанера ДСП
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -3° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 285.760.48H Orange CHROME Пильний диск 160мм х20 FINE FINISH
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 5° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, МДФ, ОСБ, ПВХ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
Диск Dimar 350мм x30x2.09/1.6 Z108 ATB по дереву тонкий пропил
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Ізраїль |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
Пильний диск 250мм для чистого пропилу 32 посадка 60 зубів Topfix
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 250 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 32 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили |
Пильний диск Topfix 254мм 2.8x30x80 чистий різ для торцювання
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6000 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск 216 мм Freud для торцівок х30х2.4/1.8 Z48 Wood
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8800 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск 305мм CMT 272.305.72M x30x2,6×1,8 Z72 -6° NEG
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 305 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 72 шт |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.