Пильний диск для композитних матеріалів 210мм 3.0×30 TCG 80z ДСП Алюміній
950,00 ₴
Topfix 210 мм, 80 зубів TCG — пиляльний диск для чистого різання алюмінію та кольорових металів ДСП,МДФ. Пропил 3,0 мм, отвір 30 мм, твердосплавні зуби для довговічності та професійної роботи.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 210 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 3,0 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск Topfix 210 мм x30, 80 зубів TCG, пропил 3,0 мм — спеціалізований інструмент для точного та чистого різання алюмінію, кольорових металів та пластикових матеріалів. Завдяки професійній геометрії зубів TCG (Triple Chip Grind) диск забезпечує стабільний зріз без задирок і підвищену довговічність навіть при інтенсивному використанні.
Характеристики:
Зовнішній діаметр: 210 мм
Посадковий отвір: 30 мм
Кількість зубів: 80 (TCG — трикутна форма для металів)
Товщина пропилу: 3,0 мм
Матеріал зубів: твердосплавний (карбід вольфраму)
Призначення: різання алюмінію, кольорових металів, пластику
Тип різу: чистий, точний
Застосування:
Розкрій алюмінієвих профілів та листів
Робота з міддю, латунню, бронзою
Різання пластикових панелей та композитних матеріалів
Увага на диску написано по дереву – помилка . (це Диск по Алюмінію)
Супутні товари
CMT 276.160.48H – Диск 160 мм х20×1,8x48Z для алюмінюю дсп та композитах
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
CMT 276.184.48H – Диск 184 мм х20/16 ×1,8x48Z TCG -6 NEG по ДСП Алюмінію
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 184 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
CMT 276.210.64M – Диск 210 мм х30/25 ×1,8 64Z TCG -6 NEG по ДСП Алюмінію
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 210 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 64 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,5 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7300 |
CMT 276.300.96M – Диск 300 мм х30 ×2,8x96Z TCG -6 NEG для кольорових металів та композитів
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 300 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 96 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
CMT 296.160.56H – Диск 160 мм х20 x2,2 x56Z -6° NEG для погружних пил
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -6° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, По алюмінію, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Форматний рез, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
Диск Bosch 350мм x30x3.2 Z96 -5 NEG для Алюмінію та мультиматеріалів
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 350 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 3,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію, Фанера |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Настільні пили, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 2,5 мм |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
Диск пильний 216мм Multimaterial Bosch x30x2.5 80Z по алюмінію
Немає в наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,5 мм |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Форматний рез, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7000 |
Пильний диск по алюмінію 260 мм Freud -5° NEG 2.3/1.8 x30x80z FR26A001M тонкий пропил
В наявності
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 80 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,3 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | Ламинат, ЛДСП, МДФ, ПВХ, По алюмінію |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6800 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.