Фреза для заокреглення кромки радіус 8мм D24 d6 Sekira Industry 019-080-16i
Артикул:
019-080-16i
В наявності
543,48 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 24 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 11 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза кромкова радіус 6мм D20 d6 Sekira Industry 019-060-16i
Артикул:
019-060-16i
В наявності
500,00 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 9 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 6 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |