Пильний диск для чистого пропилу 210мм внутрішній 30мм 60z Topfix
520,00 ₴
Topfix 210 мм, 60 зубів — пиляльний диск для чистого та акуратного різання деревини й плитних матеріалів. Пропил 2,4 мм, отвір 30 мм, твердосплавні зуби для довговічності та високої якості зрізу.
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 210 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Китай |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пиляльний диск Topfix 210 мм x30, 60 зубів, пропил 2,4 мм — професійний інструмент для чистого та високоточного різання деревини, фанери, ДСП та МДФ. Завдяки великій кількості зубів (60) диск забезпечує ідеальну якість зрізу, що робить його незамінним у меблевому виробництві та роботах, де важлива акуратність і точність.
Характеристики:
Зовнішній діаметр: 210 мм
Посадковий отвір: 30 мм
Кількість зубів: 60
Товщина пропилу: 2,4 мм
Матеріал зубів: твердосплавний (карбід вольфраму)
Призначення: циркулярні та торцювальні пилки
Тип різу: чистий, точний
Застосування:
Виготовлення меблів з ДСП, фанери та МДФ
Робота з деревиною різної твердості
Точний розкрій плитних матеріалів
Майстерні та професійне виробництво
Супутні товари
CMT 272.216.48M – Диск 216мм х30×1.8x48Z ATB -5 NEG по дереву тонкий
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Ручний електроінструмент, Торцювальні пили |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 6500 |
CMT 273.190.64M – Диск 190 мм х30×1.7 64Z для поперечного різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 190 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 64 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 1,7 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,1 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 10° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Тонкий пропил, Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент, Торцювальні пили |
CMT 281.761.52H – Диск 160ММ х20 x1.8x52Z TCG -5 NEG Ламінат HPL
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 52 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,2 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | TCG |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Призначення | HPL, ДСП, МДФ, ОСБ, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 285.760.48H Orange CHROME Пильний диск 160мм х20 FINE FINISH
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 5° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, МДФ, ОСБ, ПВХ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
CMT 292.160.56H – Диск 160 х20 x2,2 x56Z ATB чистий різ
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 56 шт |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 20 мм |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,2 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,6 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | 15° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 15° |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, Ламинат, ЛДСП, МДФ, ОСБ, По дереву, Фанера |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Пропил | Поперечний, Універсальний |
| "Пильні диски" Особливості пильного диска | Чистий різ |
| "Пильні диски" Обладнання | Акумуляторні пили, Погружні (занурювальні) пили, Ручний електроінструмент |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 9500 |
Пильний диск 216мм для торцівки 60 зубів 30мм посадка / Topfix
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Позитивний |
| "Пильні диски" Призначення | По дереву |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 7500 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |
Пильний диск CMT 294.060.10M – 254мм x30x2,4×1,8 для чистого різу
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 254 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 60 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (b) | 15° |
Пиляльний диск 216 мм Freud для торцівок х30х2.4/1.8 Z48 Wood
В наявності
| "Пильні диски" Зовнішній діаметр (D) | 216 мм |
|---|---|
| "Пильні диски" Внутрішній діаметр | 30 мм |
| "Пильні диски" Кількість зубів (Z) | 48 шт |
| "Пильні диски" Ширина пропила | 2,4 мм |
| "Пильні диски" Товщина корпусу пили | 1,8 мм |
| "Пильні диски" Форма зубів | ATB |
| "Пильні диски" Кут | Негативний |
| "Пильні диски" Країна виробник | Італія |
| "Пильні диски" Призначення | ДСП, ЛДСП, МДФ, По дереву |
| "Пильні диски" Кут нахилу зуба (a) | -5° |
| "Пильні диски" Макс. про/хв | 8800 |
| "Пильні диски" Обладнання | Торцювальні пили |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.