Sekira
Бренд якісного розхідного інструменту, що пропонує надійні фрези для обробки деревини, МДФ, ДСП та фанери за доступною ціною. Фрези Sekira виготовляються зі зносостійкої сталі з твердосплавними напайками, мають стандартні розміри та сумісні з більшістю ручних і ЧПУ фрезерів.
Sekira 12-007-327 – Фреза погружна пряма 32мм L91 d12
Артикул:
Sekira 12-007-327
В наявності
801,30 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 32 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 91 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Sekira 12-554-400 – фреза для вирівнювання площини
Артикул:
Sekira 12-554-400
В наявності
2460,00 ₴| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 40 мм |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 14 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 69 мм |
| "Фреза" Тип лез | Змінні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина |
Sekira 22-016-605 – Фреза D53 h15 d12 конусна кут 60° для фаски
Артикул:
Sekira 22-016-605
В наявності
736,96 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 53 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 67,5 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 60° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Sekira Фреза D53 h15 d8 конусна кут 60° для фаски
Артикул:
Sekira 18-016-605
В наявності
736,96 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 53 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 16 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 66 мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 60° |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Зенкер 10мм 2мм свердло з твердосплавними напайками
Артикул:
Sekira 66-731-020
В наявності
307,83 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6,35 (1/4″) мм |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 45° |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Зенкер 2.5мм D10 1/4 6.3 з твердосплавними напайками
Артикул:
Sekira 66-731-025
В наявності
307,83 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6,35 (1/4″) мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, OSB, ДВП, ДСП, Екзотична деревина, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Зенкер зі сверлом 3мм D10 з твердосплавними напайками hex 1/4
Артикул:
Sekira 731-030-66
В наявності
304,35 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 10 мм |
|---|---|
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 6,35 (1/4″) мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | HDF, MDF, OSB, ДВП, ДСП, Карбон, М’яка деревина, Пластик, Тверда деревина, Текстоліт, Фанера |
Комплект фрез для бочкового з’єднання Sekira 12-242-440
Артикул:
Sekira 12-242-440
В наявності
2806,52 ₴| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 68 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 12мм h40 L120 d12 Sekira погружна для шаблонів дверної фурнітури
Артикул:
Sekira 12-007-120
В наявності
500,00 ₴шт| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 12 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
Фреза 16мм для врізки замків – Sekira 12-007-160 h40 L120 d12
Артикул:
Sekira 12-007-160
В наявності
557,83 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 16 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 40 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 120 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза 20мм V-подібна 60° h17 d8 Sekira 08-005-206 (1004)
Артикул:
Sekira 08-005-206
В наявності
384,78 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 20 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 56 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Кут нахилу при знятті фаски (градусів) | 30° |
| "Фреза" Кут при вершині фрези (градусів) | 60° |
Фреза D26 h30 R14.5 L75 d8 / Sekira 18-037-147
Артикул:
Sekira 18-037-147
В наявності
665,22 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 26 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 30 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 75 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 14,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
Фреза R4 галтель кромкова D22 h8 d8 Sekira 18-013-040 / 1015
Артикул:
Sekira 18-013-040
В наявності
500,00 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 22 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 8 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52,5 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 4 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R40 радіусна для ручного фрезера Sekira 22-019-400
Артикул:
Sekira 22-019-400
В наявності
Оригінальна ціна: 2115,22 ₴.1956,52 ₴Поточна ціна: 1956,52 ₴.| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 92.7 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 98 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 40 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза R5 галтель D23 h10 d8 Sekira 18-013-050 / 1015
Артикул:
Sekira 18-013-050
В наявності
543,48 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 23 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 10 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 52,5 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, ДСП, ЛДСП, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза Sekira 130-300-08 для прихованої ручки D30 h19.5 d8
Артикул:
Sekira-130-300-08
В наявності
820,87 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 30 мм |
|---|---|
| "Фреза" Радіус (R) | 5 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 19,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 65 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза врізна пряма 26мм d12 L77 – Sekira 12-007-266
Артикул:
Sekira 12-007-266
В наявності
686,09 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 26 мм |
|---|---|
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 17 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 12 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 77 мм |
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | М’яка деревина, Тверда деревина |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |
Фреза галтель D25 B25 R14.5 d8 Sekira 18-012-147
Артикул:
Sekira 18-012-147
В наявності
608,70 ₴| "Фреза" Діаметр робочої частини (D) | 25 мм |
|---|---|
| "Фреза" Кількість ріжучих граней (Z) | 2 шт |
| "Фреза" Висота робочої частини (h) | 25 мм |
| "Фреза" Довжина фрези (L) | 70 мм |
| "Фреза" Радіус (R) | 14,5 мм |
| "Фреза" Діаметр та тип хвостовика (d) | 8 мм |
| "Фреза" Матеріал ріжучої грані | Твердий сплав |
| "Фреза" Оброблюваний матеріал | MDF, М’яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| "Фреза" Розташування підшипника | Знизу |
| "Фреза" Тип лез | Напайні |